INSTRUKTORZY:

KORNELIA KWIATKOWSKA - DANCEHALL

    Tancerka grupy POLISH MAFIA DANCEHALL CREW. Taniec jest nieodłączną częścią jej życia oraz największą pasją. Towarzyszył jej od najmłodszych lat. Swoje pierwsze kroki taneczne stawiała w grupie tańca współczesnego oraz w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Poznaniu. Jednak po latach poszukiwań niespełna 5 lata temu zakochała się w tańcach jamajskich i w tym kierunku obecnie intensywnie się rozwija. Specjalizuje się w pełnym życia i energii dancehallu i to z nim wiąże swoją taneczną przyszłość. Doskonali swój warsztat pod okiem profesjonalnych choreografów uczestnicząc w różnego rodzaju kursach, warsztatach i wyjazdach zagranicznych, które ciągle wzbogacają jej umiejętności. Dwukrotny pobyt na Jamajce (styczen 2014 –wrzesien 2014) niezwykle wzbogacil jej umiejetnosci oraz pozwolil poznac kulture dancehallu u jej korzeni. Wystąpiła między innymi w teledyskach Voicemail i J Capri. Sławy u których się uczy to między innymi:
JAMAJKA: Orville Xpressionz, Global Bob, Andre Cosmic, Rifical Trice, Sri Lanka, Crazy Hype, Shelly Xpressionz, Stacy Xpressionz, Matthew and Conray Richards, Craig Black Eagles and JR Black Eagles, Kye Ghetto Legacy, Chinn Ovaload Skankaz, Colo Colo, M.O.B Dancers
Brazylii: Lucas Migliorini oraz Europy: Laure Courtellemont, Camron One Shot, Melpo Mellz i wielu innych.
Uczestniczka kursu instruktorskiego z zakresu tańca dancehall z Vice International Dancehall Queen i Francuską Dancehall Queen Amzone.

     Jest młodą, ambitną i pełną pasji osobą, która zaraża swoim entuzjazmem naszych kursantów. Doskonale zdaje sobie sprawę jak trudne i stresujące są pierwsze taneczne kroki, dlatego na swoich zajęciach każdy krok tłumaczy z ogromną cierpliwością.SARA DAMM

    Od lat pracowałam z zagadnieniami ludzkiego ciała i wydobywaniem z niego piękna. Przygotowywałam modelki do pracy na wybiegu i na sesjach zdjęciowych. Uczyłam je świadomości ciała i ruchu, opracowywałam ich wizerunek. Wciąż pomagam kreować wizerunek projektując ubrania dla wielu kobiet i mężczyzn- w codziennych chwilach i tych wyjątkowych i uroczystych. W czasie pobytów na Ibizie napotkałam na taniec orientalny - nieco później mogłam poznawać go dzięki mojej pierwszej nauczycielce Rosalii - moje życie odmieniło się całkowicie. Odnalazłam swoje ciało na nowo, a w sobie nieodkryte pokłady kobiecości. Rozbiłam wiele blokad i nauczyłam się cieszyć życiem na nowo. Zbudowałam swoją sylwetkę i jej proporcje. Taniec brzucha z pasji przeistoczył w formę pracy. Nieustająco rozwijam swoje taneczne umiejętności -pracuję nad techniką i świadomością ciała, nad interpretacjami choreograficznymi, ale też nad skutecznymi sposobami ich przekazywania. Chętnie i z pasją prowadzę zajęcia dla mniej i bardziej zaawansowanych . To co najważniejsze: chcę przekazać innym kobietom magiczną siłę tego tańca i jego techniki. By bez względu na to w jakim są miejscu życia, odkryły poprzez taniec orientalny swoje ciało i wnętrze. Poznały na swą zmysłowość, odzyskały kontakt z " zapomnianymi "emocjami oraz samoakceptację. Doświadczam tego wszystkiego nieustająco, pogłębiając moją fascynacje tym niezwykłym i magicznym tańcem.
Sara Damm - z upodobania i zawodu - projektantka mody, z duszy - tancerka brzucha.